Trójmiasto - Roczny kurs Psychologii Procesu 2016/2017

ROCZNY KURS PSYCHOLOGII PROCESU
Trójmiasto 


Roczny kurs psychologii zorientowanej na proces jest przeznaczony dla studentów kierunków psychologicznych, psychologów, pedagogów, osób pracujących z ludźmi oraz wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem. Składa się z 9 warsztatów weekendowych. Zajęcia warsztatowe prowadzone w ramach kursu pozwalają nabrać orientacji w metodach stosowanych w pracy z procesem, a także dają możliwość intensywnej pracy nad sobą i pozwalają zobaczyć kierunki własnego rozwoju. Mogą również służyć jako baza, którą osoby zainteresowane intensywniejszym studiowaniem mogą uzupełniać dodatkowymi zajęciami. Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia i może stanowić element programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu.


Zajęcia obejmują następujące obszary pracy z procesem:  
   podstawy teoretyczne i filozoficzne psychologii zorientowanej na proces, 
   praca z ciałem i symptomami, 
   praca ze snami, 
   praca z relacjami międzyludzkimi, 
   odmienne i ekstremalne stany świadomości, 
   uzależnienia, 
   praca z krytykiem wewnętrznym, 
   praca z dużymi grupami i światem, 
   rozwiązywanie konfliktów, 
   umiejętności  komunikacyjne

Terminy:  od października 2016 do czerwca 2017. Dokładne terminy zostaną podane w czerwcu. Soboty godz. 10-18, niedziele godz. 10-16.


Cena kursu: 3600 zł (płatne w trzech ratach: 400 pln w momencie zapisu, ale nie później niż do 10 września, 2000 pln - do 10 października 2016, 1200 pln ? do 1 marca 2017). Osoby w trudniejszej sytuacji mogą się ubiegać o rozłożenie płatności na większą liczbę rat.


Nie przewidujemy możliwości udziału w pojedynczych, wybranych zajęciach i przyjmujemy jedynie deklaracje udziału w całym cyklu szkoleniowym. Nieobecność nie zwalnia z opłaty za zajęcia.


Zapisy i informacje: Aleksandra Raczyńska ola.raczynska@gmail.com Tel. 504 850 591
Więcej informacji o studium psychoterapii: www.facebook.com/StudiumPOP
www.psychologia-procesu.pl

Kalendarium Wydarzeń